جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

3 خرداد، سالروز فتح خرمشهر گرامی باد

  AWT IMAGE

    فتح خرمشهر ، فتح خاک نيست ، فتح ارزشهای اسلامی است . خرمشهر شهر لاله های خونين است. خرمشهر را خدا آزاد کرد. (امام خمينی)

    مسجد جامع خرمشهر، قلب شهر بود که می‌تپيد و تا بود مظهر ماندن و استقامت بود. آن زمانی که خرمشهر به اشغال متجاوزان در‌آمد و مردم مجبور شدند به سوی شط خرمشهر کوچ کنند باز هم مسجد جامع، مظهر همه آن آرزوهايی بود که جز در پازپس‌گيری شهر برآورده نمی‌شد. مسجد جامع، همه خرمشهر بود. رزمندگانمان در غربت جنگيدند و با مظلوميت به شهادت رسيدند و پيکرهاشان زير تانکهای شيطان تکه تکه شد .

    با آغاز عمليات بيت‌المقدس، راديوی رژيم بعثی، می‌کوشيد با تبليغات کاذب خود، حضور نيروهای عراق را در خرمشهر کسترده اعلام کند تا با اين ترفند باعث تضعيف روحيه رزمندگان اسلام شود، ولی از آنجا که "فتح و پيروزی جز در سايه اتکا به خداوند متعال و طلب ياری او ميسر نمی‌شود با همت و رشادت رزمندگان اسلام و امدادهای غيبی، خرمشهر آزاد شد و نيروهای دلاور ايران توانستند پس از 48 ساعت از شروع محاصره تا فتح کامل شهر، اذان ظهر سوم خرداد 61 را در مسجد جامع خرمشهر سر دهند و اينگونه بود که با به شهادت رسيدن پاکترين انسانها شهر خرمشهر (خونين شهر) آزاد شدوياد وخاطره آن شهيدان ودلاوريهای آنها تا ابد جاودانه ماند.


  فتح خرمشهر
  این مطلب تا کنون 26 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 9 خرداد 1394
  منبع
  برچسب ها : خرمشهر ,مسجد ,آزاد ,رزمندگان اسلام ,مسجد جامع، ,مسجد جامع ,
  3 خرداد، سالروز فتح خرمشهر گرامی باد

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 5 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر